Volver a la búsqueda

RER SUD S.A.

ActivaRegistrada en IVA

RER SUD S.A. este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în municipiul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 91.190.231 lei și un profit net de 5.783.358 lei cu 388 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 7449237 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Buzău #55CAEN 3811 #17

Información general

NombreRER SUD S.A.
CUI7449237
N.º de registroJ1995000572103
DirecciónUnirii, 82, Municipiul Buzău, Buzău
Código CAEN principal3811
Fecha de registro15/06/1995
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Buzău
Forma jurídicaSA
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
MERICA RADUadministrator
GÂREA GEORGIANAadministrator
REMMERT ALEXANDERadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

91,2 M RON

vs 98,9 M RON

≈ 18,1 M €

Profit net (2025)

5,78 M RON

vs 2,51 M RON

≈ 1,15 M €

Capitaluri proprii (2025)

24,2 M RON

vs 18,5 M RON

≈ 4,81 M €

Angajați (2025)

388
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
91.190.231
≈ 18,1 M €
5.783.358
≈ 1,15 M €
388
2024
98.924.418
≈ 19,9 M €
2.512.148
≈ 505 mil €
405
2023
89.996.347
≈ 18,2 M €
-18.562.051
≈ -3,75 M €
399
2022
65.535.133
≈ 13,3 M €
1.500.944
≈ 304 mil €
405
2021
57.099.438
≈ 11,6 M €
3.084.128
≈ 627 mil €
396
2020
52.014.407
≈ 10,8 M €
4.575.526
≈ 946 mil €
388
2019
44.722.039
≈ 9,42 M €
2.214.074
≈ 467 mil €
395
2018
39.555.317
≈ 8,5 M €
2.325.747
≈ 500 mil €
395
2017
37.036.205
≈ 8,11 M €
1.029.206
≈ 225 mil €
429
2016
33.732.668
≈ 7,51 M €
2.482.107
≈ 553 mil €
421
2015
30.710.714
≈ 6,91 M €
2.114.618
≈ 476 mil €
402
2014
31.451.786
≈ 7,08 M €
4.458.007
≈ 1 M €
345
2013
27.283.775
≈ 6,17 M €
3.125.159
≈ 707 mil €
335
2012
26.046.010
≈ 5,85 M €
1.337.283
≈ 300 mil €
332

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

6,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

23,9%

Ratio de liquidez corriente

1,08

Rotación de activos

1,77

Facturación por empleado

235 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1995-06-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RER SUD S.A. după CUI?

Cauți CUI 7449237. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RER SUD S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RER SUD S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea RER SUD S.A., CUI 7449237, nr. Reg. Com. J1995000572103, sediu Municipiul Buzău, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RER SUD S.A. în 2025?

RER SUD S.A. (CUI 7449237) a avut o marjă de profit net de 6,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).