Volver a la búsqueda

PROMELEK XXI S.A.

ActivaRegistrada en IVA

PROMELEK XXI S.A. este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în comuna Apahida, județul Cluj. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 228.670.130 lei și un profit net de 5.451.934 lei cu 173 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 6845993 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #69CAEN 4690 #25

Información general

NombrePROMELEK XXI S.A.
CUI6845993
N.º de registroJ1994004202128
DirecciónStr. LIBERTĂŢII, 21, Comuna Apahida, Cluj
Código CAEN principal4690
Fecha de registro18/12/1994
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma jurídicaSA
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
HOLDELEK S.L.administrator
NAGY KAROLYadministrator
IGNACIO ECHEVERRIA GARCIAreprezentant al persoanei juridice
ARTUTXA IZA JAVIERreprezentant al persoanei juridice
APOSTOL DAN GABRIELreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

227 M RON

vs 229 M RON

≈ 45,1 M €

Profit net (2025)

3,27 M RON

vs 5,45 M RON

≈ 649 mil €

Capitaluri proprii (2025)

30 M RON

vs 28,3 M RON

≈ 5,95 M €

Angajați (2025)

168
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
227.038.192
≈ 45,1 M €
3.270.419
≈ 649 mil €
168
2024
228.670.130
≈ 46 M €
5.451.934
≈ 1,1 M €
173
2023
219.343.401
≈ 44,3 M €
6.424.912
≈ 1,3 M €
160
2022
188.838.822
≈ 38,3 M €
6.802.197
≈ 1,38 M €
134
2021
144.259.649
≈ 29,3 M €
1.722.515
≈ 350 mil €
134
2020
118.929.827
≈ 24,6 M €
3.249.904
≈ 672 mil €
125
2019
127.292.502
≈ 26,8 M €
2.556.170
≈ 539 mil €
127
2018
113.211.193
≈ 24,3 M €
2.986.843
≈ 642 mil €
118
2017
95.384.861
≈ 20,9 M €
2.448.266
≈ 536 mil €
111
2016
81.284.526
≈ 18,1 M €
1.939.059
≈ 432 mil €
104
2015
65.882.882
≈ 14,8 M €
2.109.046
≈ 474 mil €
86
2014
52.590.221
≈ 11,8 M €
1.112.747
≈ 250 mil €
80
2013
44.352.355
≈ 10 M €
1.192.638
≈ 270 mil €
72
2012
35.615.378
≈ 7,99 M €
453.420
≈ 102 mil €
71

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

1,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

10,9%

Ratio de liquidez corriente

1,25

Rotación de activos

1,94

Facturación por empleado

1,35 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1995-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROMELEK XXI S.A. după CUI?

Cauți CUI 6845993. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROMELEK XXI S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROMELEK XXI S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea PROMELEK XXI S.A., CUI 6845993, nr. Reg. Com. J1994004202128, sediu Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROMELEK XXI S.A. în 2025?

PROMELEK XXI S.A. (CUI 6845993) a avut o marjă de profit net de 1,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).