Volver a la búsqueda

THEREZIA PRODCOM SRL

ActivaRegistrada en IVA

THEREZIA PRODCOM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Pănet, județul Mureș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 84.414.862 lei, profitul net a fost de 9.718.127 lei și numărul angajaților a fost de 125.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 6525450 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Mureș #79CAEN 1051 #17

Información general

NombreTHEREZIA PRODCOM SRL
CUI6525450
N.º de registroJ1994001177261
Dirección404, Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureş
Código CAEN principal1051
Fecha de registro07/12/1994
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BARTHA MÁRTONadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

84,4 M RON

vs 77,4 M RON

≈ 16,8 M €

Profit net (2025)

9,72 M RON

vs 9,68 M RON

≈ 1,93 M €

Capitaluri proprii (2025)

29,4 M RON

vs 28,5 M RON

≈ 5,84 M €

Angajați (2025)

125
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
84.414.862
≈ 16,8 M €
9.718.127
≈ 1,93 M €
125
2024
77.356.076
≈ 15,6 M €
9.684.692
≈ 1,95 M €
113
2023
69.964.611
≈ 14,1 M €
4.739.864
≈ 958 mil €
110
2022
69.301.484
≈ 14,1 M €
4.927.760
≈ 999 mil €
107
2021
52.464.367
≈ 10,7 M €
3.983.368
≈ 810 mil €
110
2020
50.090.836
≈ 10,4 M €
3.736.787
≈ 773 mil €
113
2019
47.786.871
≈ 10,1 M €
4.231.273
≈ 892 mil €
119
2018
41.187.207
≈ 8,85 M €
1.912.692
≈ 411 mil €
104
2017
38.180.912
≈ 8,36 M €
4.422.972
≈ 968 mil €
101
2016
34.014.022
≈ 7,57 M €
5.254.549
≈ 1,17 M €
91
2015
33.695.763
≈ 7,58 M €
3.209.398
≈ 722 mil €
93
2014
29.619.214
≈ 6,66 M €
464.432
≈ 104 mil €
103
2013
24.293.376
≈ 5,5 M €
654.073
≈ 148 mil €
92
2012
21.454.524
≈ 4,81 M €
781.323
≈ 175 mil €
92

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

11,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

33%

Ratio de liquidez corriente

1,73

Rotación de activos

1,97

Facturación por empleado

675 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1997-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma THEREZIA PRODCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 6525450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru THEREZIA PRODCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru THEREZIA PRODCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea THEREZIA PRODCOM SRL, CUI 6525450, nr. Reg. Com. J1994001177261, sediu Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are THEREZIA PRODCOM SRL în 2025?

THEREZIA PRODCOM SRL (CUI 6525450) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).