Volver a la búsqueda

CONREC AGREMIN TRANS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CONREC AGREMIN TRANS S.R.L. este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în satul Curtești, județul Botoșani. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 150.619.575 lei și un profit net de 6.262.723 lei cu 154 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 609357 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Botoșani #19CAEN 4211 #43

Información general

NombreCONREC AGREMIN TRANS S.R.L.
CUI609357
N.º de registroJ1991000349077
DirecciónMunicipiului, 70, Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani
Código CAEN principal4211
Fecha de registro12/06/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Botoşani
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
DINCU MILICAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

134 M RON

vs 151 M RON

≈ 26,7 M €

Profit net (2025)

8,15 M RON

vs 6,26 M RON

≈ 1,62 M €

Capitaluri proprii (2025)

45,2 M RON

vs 27,1 M RON

≈ 8,96 M €

Angajați (2025)

143
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
134.351.132
≈ 26,7 M €
8.149.160
≈ 1,62 M €
143
2024
150.619.575
≈ 30,3 M €
6.262.723
≈ 1,26 M €
154
2023
128.798.086
≈ 26 M €
4.089.218
≈ 827 mil €
160
2022
87.921.606
≈ 17,8 M €
2.027.817
≈ 411 mil €
149
2021
60.521.383
≈ 12,3 M €
4.309.099
≈ 876 mil €
137
2020
67.882.615
≈ 14 M €
3.391.575
≈ 701 mil €
150
2019
43.574.346
≈ 9,18 M €
860.233
≈ 181 mil €
119
2018
16.179.168
≈ 3,48 M €
25.811
≈ 5,55 mil €
118
2017
16.362.653
≈ 3,58 M €
25.696
≈ 5,63 mil €
128
2016
30.120.396
≈ 6,71 M €
1.192.455
≈ 266 mil €
139
2015
23.198.944
≈ 5,22 M €
2.455.266
≈ 552 mil €
120
2014
16.232.133
≈ 3,65 M €
207.279
≈ 46,6 mil €
127
2013
22.884.330
≈ 5,18 M €
539.133
≈ 122 mil €
157
2012
30.153.569
≈ 6,77 M €
524.114
≈ 118 mil €
168

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

6,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

18%

Ratio de liquidez corriente

1,66

Rotación de activos

1,59

Facturación por empleado

940 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONREC AGREMIN TRANS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 609357. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONREC AGREMIN TRANS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONREC AGREMIN TRANS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONREC AGREMIN TRANS S.R.L., CUI 609357, nr. Reg. Com. J1991000349077, sediu Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONREC AGREMIN TRANS S.R.L. în 2025?

CONREC AGREMIN TRANS S.R.L. (CUI 609357) a avut o marjă de profit net de 6,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).