Volver a la búsqueda

NUFARUL SRL

ActivaRegistrada en IVA

NUFARUL SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Ferești, județul Vaslui. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.902.696 lei și un profit net de 253.746 lei cu 7 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 6071922 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Vaslui #570CAEN 4711 #3176

Información general

NombreNUFARUL SRL
CUI6071922
N.º de registroJ1994000554371
DirecciónSat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui
Código CAEN principal4711
Códigos CAEN autorizados4683471147125611561256306820
Fecha de registro20/07/1994
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BERCUȚĂ MARICELAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,9 M RON

vs 2,78 M RON

≈ 576 mil €

Profit net (2025)

254 mil RON

vs 362 mil RON

≈ 50,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,1 M RON

vs 842 mil RON

≈ 217 mil €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.902.696
≈ 576 mil €
253.746
≈ 50,4 mil €
7
2024
2.777.155
≈ 558 mil €
361.747
≈ 72,7 mil €
6
2023
1.692.109
≈ 342 mil €
284.207
≈ 57,5 mil €
6
2022
1.402.287
≈ 284 mil €
139.525
≈ 28,3 mil €
5
2021
875.396
≈ 178 mil €
40.081
≈ 8,15 mil €
4
2020
843.981
≈ 174 mil €
38.215
≈ 7,9 mil €
5
2019
903.349
≈ 190 mil €
45.998
≈ 9,69 mil €
5
2018
828.291
≈ 178 mil €
383
≈ 82,3 €
7
2017
753.963
≈ 165 mil €
162
≈ 35,5 €
7
2016
740.796
≈ 165 mil €
384
≈ 85,5 €
6
2015
622.221
≈ 140 mil €
11.908
≈ 2,68 mil €
7
2014
488.004
≈ 110 mil €
1109
≈ 250 €
7
2013
503.482
≈ 114 mil €
23.193
≈ 5,25 mil €
8
2012
492.365
≈ 110 mil €
-25.214
≈ -5,66 mil €
8

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

8,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

23,2%

Ratio de liquidez corriente

1,2

Rotación de activos

1,77

Facturación por empleado

415 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1994-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NUFARUL SRL după CUI?

Cauți CUI 6071922. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NUFARUL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NUFARUL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NUFARUL SRL, CUI 6071922, nr. Reg. Com. J1994000554371, sediu Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NUFARUL SRL în 2025?

NUFARUL SRL (CUI 6071922) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).