Volver a la búsqueda

VLSOFT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

VLSOFT S.R.L. are sediul în municipiul Cluj-Napoca și este înregistrată sub codul CUI 52340811. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 268.783 lei și un profit net de 228.223 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 52340811 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #19568CAEN 6210 #5188

Información general

NombreVLSOFT S.R.L.
CUI52340811
N.º de registroJ2025061517003
DirecciónCostache Negri, 2-4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Código CAEN principal6210
Códigos CAEN autorizados621062206290
Fecha de registro18/08/2025 11:58:55
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
CĂMĂRĂȘAN VLADadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

269 mil RON

≈ 53,3 mil €

Profit net (2025)

228 mil RON

≈ 45,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

228 mil RON

≈ 45,3 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
268.783
≈ 53,3 mil €
228.223
≈ 45,3 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

84,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

0,91

Rotación de activos

0,67

Facturación por empleado

269 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-08-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VLSOFT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52340811. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VLSOFT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VLSOFT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VLSOFT S.R.L., CUI 52340811, nr. Reg. Com. J2025061517003, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VLSOFT S.R.L. în 2025?

VLSOFT S.R.L. (CUI 52340811) a avut o marjă de profit net de 84,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).