Volver a la búsqueda

BEEYOND 42 HIVE S.R.L.

Activa

BEEYOND 42 HIVE S.R.L. are sediul în Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 173.205 lei și un profit net de 141.558 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 52277650 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #24505CAEN 6210 #6252

Información general

NombreBEEYOND 42 HIVE S.R.L.
CUI52277650
N.º de registroJ2025058569006
DirecciónCopacilor, 9, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Código CAEN principal6210
Fecha de registro05/08/2025 14:04:21
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
TODORESCU ANDRAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

173 mil RON

≈ 34,4 mil €

Profit net (2025)

142 mil RON

≈ 28,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

142 mil RON

≈ 28,1 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
173.205
≈ 34,4 mil €
141.558
≈ 28,1 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

81,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

8,31

Rotación de activos

1,09

Facturación por empleado

173 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BEEYOND 42 HIVE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52277650. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BEEYOND 42 HIVE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BEEYOND 42 HIVE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BEEYOND 42 HIVE S.R.L., CUI 52277650, nr. Reg. Com. J2025058569006, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BEEYOND 42 HIVE S.R.L. în 2025?

BEEYOND 42 HIVE S.R.L. (CUI 52277650) a avut o marjă de profit net de 81,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).