Volver a la búsqueda

TUBULAR CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

TUBULAR CONSTRUCT S.R.L. are sediul în sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 492.260 lei și un profit net de 309.475 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 52118514 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10162CAEN 4221 #530

Datos generales

NombreTUBULAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI52118514
N.º de registroJ2025049964005
DirecciónPlatanului, 7, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Código CAEN principal4221
Fecha de registro10/07/2025 08:06:37
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
POPA LAURAadministrator
POPA BOGDANadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

492 mil RON

≈ 97,7 mil €

Profit net (2025)

309 mil RON

≈ 61,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

310 mil RON

≈ 61,5 mil €

Angajați (2025)

1

2025

492 mil RON

Profit net309 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2025492 mil RONProfit net: 309 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
492.260
≈ 97,7 mil €
309.475
≈ 61,4 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

62,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,63

Rotación de activos

1,01

Facturación por empleado

492 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-07-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TUBULAR CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 52118514. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TUBULAR CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TUBULAR CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TUBULAR CONSTRUCT S.R.L., CUI 52118514, nr. Reg. Com. J2025049964005, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TUBULAR CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

TUBULAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52118514) a avut o marjă de profit net de 62,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).