Volver a la búsqueda

YSO 100 S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

YSO 100 S.R.L. este o companie cu sediul în municipiul Timișoara, județul Timiș. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 893.838 lei și un profit net de 810.621 lei cu un număr de 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51753348 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #7118CAEN 7020 #870

Información general

NombreYSO 100 S.R.L.
CUI51753348
N.º de registroJ2025032763004
DirecciónPICTOR THEODOR AMAN, 38, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7020
Códigos CAEN autorizados70207112731173207330
Fecha de registro09/05/2025 09:03:55
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

894 mil RON

≈ 177 mil €

Profit net (2025)

811 mil RON

≈ 161 mil €

Capitaluri proprii (2025)

811 mil RON

≈ 161 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
893.838
≈ 177 mil €
810.621
≈ 161 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

90,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

4,79

Rotación de activos

0,87

Facturación por empleado

894 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-05-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma YSO 100 S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51753348. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YSO 100 S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YSO 100 S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea YSO 100 S.R.L., CUI 51753348, nr. Reg. Com. J2025032763004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YSO 100 S.R.L. în 2025?

YSO 100 S.R.L. (CUI 51753348) a avut o marjă de profit net de 90,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).