Volver a la búsqueda

ANSIMA INT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ANSIMA INT S.R.L. are sediul în Municipiul Timișoara și este plătitor de TVA. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 442.161 lei și un profit net de 391.103 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51611050 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10968CAEN 6210 #3290

Información general

NombreANSIMA INT S.R.L.
CUI51611050
N.º de registroJ2025025993001
DirecciónVasile Lucaciu, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro09/04/2025 13:32:57
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

442 mil RON

≈ 87,8 mil €

Profit net (2025)

391 mil RON

≈ 77,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

391 mil RON

≈ 77,7 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
442.161
≈ 87,8 mil €
391.103
≈ 77,6 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

88,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

24,75

Rotación de activos

1,08

Facturación por empleado

442 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANSIMA INT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51611050. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANSIMA INT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANSIMA INT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANSIMA INT S.R.L., CUI 51611050, nr. Reg. Com. J2025025993001, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANSIMA INT S.R.L. în 2025?

ANSIMA INT S.R.L. (CUI 51611050) a avut o marjă de profit net de 88,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).