Volver a la búsqueda

PROTEKLINK SOLUTION S.R.L.

Activa

PROTEKLINK SOLUTION S.R.L. are sediul în municipiul Timișoara și desfășoară activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, fără cablu și prin satelit. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 300.482 lei și un profit net de 244.726 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51299706 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #14229CAEN 6110 #330

Información general

NombrePROTEKLINK SOLUTION S.R.L.
CUI51299706
N.º de registroJ2025011044003
DirecciónVîntului, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6110
Fecha de registro17/02/2025 12:00:02
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 mil RON

≈ 59,6 mil €

Profit net (2025)

245 mil RON

≈ 48,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

245 mil RON

≈ 48,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
300.482
≈ 59,6 mil €
244.726
≈ 48,6 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 28 de agosto de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

81,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

7,38

Rotación de activos

1,06

Facturación por empleado

300 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-02-182026-08-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROTEKLINK SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51299706. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROTEKLINK SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROTEKLINK SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROTEKLINK SOLUTION S.R.L., CUI 51299706, nr. Reg. Com. J2025011044003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROTEKLINK SOLUTION S.R.L. în 2025?

PROTEKLINK SOLUTION S.R.L. (CUI 51299706) a avut o marjă de profit net de 81,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).