Volver a la búsqueda

ISTERA MEDIA S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ISTERA MEDIA S.R.L. are sediul în satul Ianova, comuna Remetea Mare, județul Timiș. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 756.996 lei și un profit net de 694.671 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51228470 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #7850CAEN 7312 #159

Información general

NombreISTERA MEDIA S.R.L.
CUI51228470
N.º de registroJ2025007579001
Dirección245A, Sat Ianova, Comuna Remetea Mare, Timiş
Código CAEN principal7312
Fecha de registro05/02/2025 10:35:06
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

757 mil RON

≈ 150 mil €

Profit net (2025)

695 mil RON

≈ 138 mil €

Capitaluri proprii (2025)

695 mil RON

≈ 138 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
756.996
≈ 150 mil €
694.671
≈ 138 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 18 de julio de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

91,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

7,1

Rotación de activos

0,94

Facturación por empleado

757 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-12-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ISTERA MEDIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51228470. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ISTERA MEDIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ISTERA MEDIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ISTERA MEDIA S.R.L., CUI 51228470, nr. Reg. Com. J2025007579001, sediu Sat Ianova, Comuna Remetea Mare, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ISTERA MEDIA S.R.L. în 2025?

ISTERA MEDIA S.R.L. (CUI 51228470) a avut o marjă de profit net de 91,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).