Volver a la búsqueda

PASSION EVENTS & CATERING S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

PASSION EVENTS & CATERING S.R.L. are sediul în satul Liebling, comuna Liebling, județul Timiș. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 728.684 lei și un profit net de 173.646 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51199685 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #8032CAEN 5621 #474

Información general

NombrePASSION EVENTS & CATERING S.R.L.
CUI51199685
N.º de registroJ2025005961004
Dirección428, Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiş
Código CAEN principal5621
Fecha de registro30/01/2025 15:10:09
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Deta
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
PLEȘA RADUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

729 mil RON

≈ 145 mil €

Profit net (2025)

174 mil RON

≈ 34,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

174 mil RON

≈ 34,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
728.684
≈ 145 mil €
173.646
≈ 34,5 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 29 de agosto de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

23,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,22

Rotación de activos

2,31

Facturación por empleado

729 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PASSION EVENTS & CATERING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51199685. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PASSION EVENTS & CATERING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PASSION EVENTS & CATERING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PASSION EVENTS & CATERING S.R.L., CUI 51199685, nr. Reg. Com. J2025005961004, sediu Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PASSION EVENTS & CATERING S.R.L. în 2025?

PASSION EVENTS & CATERING S.R.L. (CUI 51199685) a avut o marjă de profit net de 23,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).