Volver a la búsqueda

BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L. are sediul în Municipiul Cluj-Napoca și desfășoară activități în cadrul codului CAEN 4690. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 667.790 lei și un profit net de 124.958 lei cu un număr de 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51088270 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #10400CAEN 4690 #3224

Información general

NombreBALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L.
CUI51088270
N.º de registroJ2025000149007
DirecciónIZVORULUI, 7, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Código CAEN principal4690
Códigos CAEN autorizados25612594461946614662466946744690
Fecha de registro08/01/2025 12:35:40
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

668 mil RON

≈ 133 mil €

Profit net (2025)

125 mil RON

≈ 24,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

125 mil RON

≈ 24,8 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
667.790
≈ 133 mil €
124.958
≈ 24,8 mil €
1
2024No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

18,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

1,63

Rotación de activos

2,07

Facturación por empleado

668 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-01-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51088270. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L., CUI 51088270, nr. Reg. Com. J2025000149007, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L. în 2025?

BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L. (CUI 51088270) a avut o marjă de profit net de 18,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).