Volver a la búsqueda

RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. are sediul în sat Chinteni, comuna Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.137.182 lei și un profit net de 1.026.460 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 51041986 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #7416CAEN 7112 #2395

Información general

NombreRAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.
CUI51041986
N.º de registroJ2024049359002
DirecciónLuceafărului, 11, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Código CAEN principal7112
Códigos CAEN autorizados41207022711171127120741074908110
Fecha de registro16/12/2024 13:37:36
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
STOICA AURELIANadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,14 M RON

≈ 226 mil €

Profit net (2025)

1,03 M RON

vs 0 RON

≈ 204 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 M RON

vs 200 RON

≈ 204 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.137.182
≈ 226 mil €
1.026.460
≈ 204 mil €
1
2024
—
0
≈ 0 €
—
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

90,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

25,82

Rotación de activos

1,07

Facturación por empleado

1,14 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51041986. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L., CUI 51041986, nr. Reg. Com. J2024049359002, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

RAPHADOM PROJECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 51041986) a avut o marjă de profit net de 90,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).