Volver a la búsqueda

AURORA MAV S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

AURORA MAV S.R.L. are sediul în localitatea Câmpu lui Neag, oraș Uricani, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 915.628 lei și un profit net de 117.519 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 50527725 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #2051CAEN 7219 #96

Datos generales

NombreAURORA MAV S.R.L.
CUI50527725
N.º de registroJ2024021211009
DirecciónBILUGU, 2, Loc. Câmpu lui Neag, Oraş Uricani, Hunedoara
Código CAEN principal7219
Códigos CAEN autorizados20154120702271127219
Fecha de registro10/09/2024 09:58:06
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MARTINOV VALENTINAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

916 mil RON

vs 10,5 mil RON

≈ 182 mil €

Profit net (2025)

118 mil RON

vs 6,33 mil RON

≈ 23,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

124 mil RON

vs 6,53 mil RON

≈ 24,6 mil €

Angajați (2025)

—

2025

916 mil RON

+8620%față de 2024Profit net118 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202410,5 mil RONProfit net: 6,33 mil RON
2025916 mil RONProfit net: 118 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
915.628
≈ 182 mil €
117.519
≈ 23,3 mil €
—
2024
10.500
≈ 2,11 mil €
6330
≈ 1,27 mil €
—
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

12,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

94,7%

Ratio de liquidez corriente

1,02

Rotación de activos

0,33

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-09-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AURORA MAV S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50527725. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AURORA MAV S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AURORA MAV S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea AURORA MAV S.R.L., CUI 50527725, nr. Reg. Com. J2024021211009, sediu Loc. Câmpu lui Neag, Oraş Uricani, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AURORA MAV S.R.L. în 2025?

AURORA MAV S.R.L. (CUI 50527725) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).