Volver a la búsqueda

TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

ActivaRegistrada en IVA

TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul în sat Chinteni, comuna Chinteni, județul Cluj. Cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 1.432.228 lei cu un profit net de 217.042 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 50416557 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #6299CAEN 4690 #2322

Información general

NombreTOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI50416557
N.º de registroJ2024015457127
DirecciónKelemen Arpad, 95, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Código CAEN principal4690
Fecha de registro05/08/2024 15:33:32
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BALAZS ZSOLT ARPADadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,43 M RON

vs 79,3 mil RON

≈ 284 mil €

Profit net (2025)

217 mil RON

vs 13,4 mil RON

≈ 43,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

217 mil RON

vs 13,4 mil RON

≈ 43,1 mil €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.432.228
≈ 284 mil €
217.042
≈ 43,1 mil €
—
2024
79.338
≈ 15,9 mil €
13.392
≈ 2,69 mil €
—
2023No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

15,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

1,06

Rotación de activos

2,42

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 50416557. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 50416557, nr. Reg. Com. J2024015457127, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

TOAH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50416557) a avut o marjă de profit net de 15,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).