Volver a la búsqueda

SAPE STEEL S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SAPE STEEL S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în sat Cârcea, județul Dolj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 957.127 lei și un profit net de 687.879 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 50111234 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Dolj #3609CAEN 7112 #2802

Información general

NombreSAPE STEEL S.R.L.
CUI50111234
N.º de registroJ2024002043359
DirecciónSilozului, 13, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
Código CAEN principal7112
Fecha de registro21/05/2024
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ABDOLVAND SADEGHadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

957 mil RON

vs 823 mil RON

≈ 190 mil €

Profit net (2025)

688 mil RON

vs 271 mil RON

≈ 137 mil €

Capitaluri proprii (2025)

688 mil RON

vs 271 mil RON

≈ 137 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
957.127
≈ 190 mil €
687.879
≈ 137 mil €
1
2024
823.223
≈ 165 mil €
270.611
≈ 54,4 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

71,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

10,34

Rotación de activos

1,26

Facturación por empleado

957 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-05-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAPE STEEL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50111234. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAPE STEEL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAPE STEEL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SAPE STEEL S.R.L., CUI 50111234, nr. Reg. Com. J2024002043359, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAPE STEEL S.R.L. în 2025?

SAPE STEEL S.R.L. (CUI 50111234) a avut o marjă de profit net de 71,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).