Volver a la búsqueda

RO ACCOUNTIA S.R.L.

Activa

RO ACCOUNTIA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 284.990 lei și un profit net de 212.081 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 50102961 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #18833CAEN 6920 #4987

Información general

NombreRO ACCOUNTIA S.R.L.
CUI50102961
N.º de registroJ2024002377124
DirecciónSĂLICEA, 180, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Código CAEN principal6920
Códigos CAEN autorizados692070208299
Fecha de registro20/05/2024
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

285 mil RON

vs 189 mil RON

≈ 56,6 mil €

Profit net (2025)

212 mil RON

vs 150 mil RON

≈ 42,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

212 mil RON

vs 151 mil RON

≈ 42,2 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
284.990
≈ 56,6 mil €
212.081
≈ 42,1 mil €
1
2024
189.100
≈ 38 mil €
150.481
≈ 30,2 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

74,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

12,25

Rotación de activos

1,23

Facturación por empleado

285 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RO ACCOUNTIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50102961. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RO ACCOUNTIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RO ACCOUNTIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RO ACCOUNTIA S.R.L., CUI 50102961, nr. Reg. Com. J2024002377124, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RO ACCOUNTIA S.R.L. în 2025?

RO ACCOUNTIA S.R.L. (CUI 50102961) a avut o marjă de profit net de 74,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).