Volver a la búsqueda

SALV LEGS S.R.L.

Activa

SALV LEGS S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 358.691 lei și un profit net de 102.878 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 50044755 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #15882CAEN 4774 #649

Información general

NombreSALV LEGS S.R.L.
CUI50044755
N.º de registroJ12/2188/2024
DirecciónCUCULUI, 9C, Municipiul Turda, Cluj
Código CAEN principal4774
Códigos CAEN autorizados477447914799
Fecha de registro08/05/2024
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
VINCZE AURELIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

359 mil RON

vs 58,3 mil RON

≈ 71,2 mil €

Profit net (2025)

103 mil RON

vs 239 RON

≈ 20,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

103 mil RON

vs 439 RON

≈ 20,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
358.691
≈ 71,2 mil €
102.878
≈ 20,4 mil €
1
2024
58.271
≈ 11,7 mil €
239
≈ 48 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

28,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,6%

Ratio de liquidez corriente

1,64

Rotación de activos

1,36

Facturación por empleado

359 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALV LEGS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 50044755. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALV LEGS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALV LEGS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALV LEGS S.R.L., CUI 50044755, nr. Reg. Com. J12/2188/2024, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALV LEGS S.R.L. în 2025?

SALV LEGS S.R.L. (CUI 50044755) a avut o marjă de profit net de 28,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).