Volver a la búsqueda

SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în satul Castelu, județul Constanța. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 492.088 lei și un profit net de 278.974 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49912522 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Constanța #15692CAEN 1071 #3921

Información general

NombreSPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L.
CUI49912522
N.º de registroJ2024001197134
DirecciónUNIRII, 10, Sat Castelu, Comuna Castelu, Constanţa
Código CAEN principal1071
Códigos CAEN autorizados1071107247246391
Fecha de registro09/04/2024
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
DINU DIANA GABRIELAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

177 mil RON

vs 492 mil RON

≈ 35,2 mil €

Profit net (2025)

57,4 mil RON

vs 279 mil RON

≈ 11,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

337 mil RON

vs 279 mil RON

≈ 66,8 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
177.487
≈ 35,2 mil €
57.418
≈ 11,4 mil €
1
2024
492.088
≈ 98,9 mil €
278.974
≈ 56,1 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

32,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

17,1%

Ratio de liquidez corriente

1,63

Rotación de activos

0,39

Facturación por empleado

177 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49912522. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L., CUI 49912522, nr. Reg. Com. J2024001197134, sediu Sat Castelu, Comuna Castelu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L. în 2025?

SPICUL PE VATRA CASTELU S.R.L. (CUI 49912522) a avut o marjă de profit net de 32,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).