Volver a la búsqueda

STAR SPV S.R.L.

Activa

STAR SPV S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 215.459 lei și un profit net de 106.708 lei în anul 2024.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49611295 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #23227CAEN 9319 #245

Información general

NombreSTAR SPV S.R.L.
CUI49611295
N.º de registroJ2024000877127
DirecciónPOET GRIGORE ALEXANDRESCU, 55, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Código CAEN principal9319
Fecha de registro16/02/2024
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
POP SERGIU VALERIANadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

196 mil RON

vs 215 mil RON

≈ 38,8 mil €

Profit net (2025)

105 mil RON

vs 107 mil RON

≈ 20,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

105 mil RON

vs 107 mil RON

≈ 20,9 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
195.716
≈ 38,8 mil €
105.036
≈ 20,8 mil €
1
2024
215.459
≈ 43,3 mil €
106.708
≈ 21,5 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

53,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

8,1

Rotación de activos

1,63

Facturación por empleado

196 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STAR SPV S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49611295. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STAR SPV S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STAR SPV S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STAR SPV S.R.L., CUI 49611295, nr. Reg. Com. J2024000877127, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STAR SPV S.R.L. în 2025?

STAR SPV S.R.L. (CUI 49611295) a avut o marjă de profit net de 53,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).