Volver a la búsqueda

CONTARE S.R.L.

Activa

CONTARE S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj. Compania are ca activitate principală CAEN 6920 și a înregistrat o cifră de afaceri de 297.700 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49602572 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Dolj #7608CAEN 6920 #4490

Información general

NombreCONTARE S.R.L.
CUI49602572
N.º de registroJ2024000382162
DirecciónHENRY FORD, 27A, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
Código CAEN principal6920
Fecha de registro15/02/2024
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

298 mil RON

vs 271 mil RON

≈ 59,1 mil €

Profit net (2025)

198 mil RON

vs 227 mil RON

≈ 39,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

198 mil RON

vs 227 mil RON

≈ 39,4 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
297.700
≈ 59,1 mil €
198.038
≈ 39,3 mil €
1
2024
270.800
≈ 54,4 mil €
226.667
≈ 45,6 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 5 de agosto de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

66,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

35,3

Rotación de activos

1,46

Facturación por empleado

298 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49602572. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTARE S.R.L., CUI 49602572, nr. Reg. Com. J2024000382162, sediu Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTARE S.R.L. în 2025?

CONTARE S.R.L. (CUI 49602572) a avut o marjă de profit net de 66,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).