Volver a la búsqueda

ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.

Activa

ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 249.269 lei și un profit net de 145.307 lei cu un număr de 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49563791 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #4656CAEN 8559 #2312

Información general

NombreZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.
CUI49563791
N.º de registroJ2024002775407
DirecciónVIILOR, 5, Municipiul Deva, Hunedoara
Código CAEN principal8559
Códigos CAEN autorizados85528559
Fecha de registro09/02/2024
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 mil RON

vs 196 mil RON

≈ 49,5 mil €

Profit net (2025)

145 mil RON

vs 119 mil RON

≈ 28,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

146 mil RON

vs 119 mil RON

≈ 28,9 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249.269
≈ 49,5 mil €
145.307
≈ 28,8 mil €
1
2024
196.245
≈ 39,4 mil €
119.037
≈ 23,9 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

58,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

26,32

Rotación de activos

1,65

Facturación por empleado

249 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49563791. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L., CUI 49563791, nr. Reg. Com. J2024002775407, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. în 2025?

ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. (CUI 49563791) a avut o marjă de profit net de 58,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).