Volver a la búsqueda

MONSERV S.R.L.

Activa

MONSERV S.R.L. este o firmă înființată în anul 2023 cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 221.353 lei și un profit net de 127.521 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49178060 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17059CAEN 7320 #446

Información general

NombreMONSERV S.R.L.
CUI49178060
N.º de registroJ2023004569353
DirecciónPietrele Doamnei, 9, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş
Código CAEN principal7320
Fecha de registro23/11/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
POP MONICAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

221 mil RON

vs 204 mil RON

≈ 43,9 mil €

Profit net (2025)

128 mil RON

vs 88 mil RON

≈ 25,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

128 mil RON

vs 88,2 mil RON

≈ 25,4 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
221.353
≈ 43,9 mil €
127.521
≈ 25,3 mil €
1
2024
204.078
≈ 41 mil €
87.968
≈ 17,7 mil €
1
2023
17.608
≈ 3,56 mil €
15.345
≈ 3,1 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

57,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

10,24

Rotación de activos

1,56

Facturación por empleado

221 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONSERV S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49178060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONSERV S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONSERV S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MONSERV S.R.L., CUI 49178060, nr. Reg. Com. J2023004569353, sediu Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONSERV S.R.L. în 2025?

MONSERV S.R.L. (CUI 49178060) a avut o marjă de profit net de 57,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).