Volver a la búsqueda

RZ MOTORSPORT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

RZ MOTORSPORT S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 531.984 lei și un profit net de 438.307 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49084470 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #11235CAEN 9531 #1606

Información general

NombreRZ MOTORSPORT S.R.L.
CUI49084470
N.º de registroJ2023004317354
DirecciónVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal9531
Códigos CAEN autorizados711293119531
Fecha de registro08/11/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ZOBOLI RICCARDOadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

426 mil RON

vs 532 mil RON

≈ 84,5 mil €

Profit net (2025)

230 mil RON

vs 438 mil RON

≈ 45,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

230 mil RON

vs 439 mil RON

≈ 45,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
425.706
≈ 84,5 mil €
229.527
≈ 45,6 mil €
1
2024
531.984
≈ 107 mil €
438.307
≈ 88,1 mil €
1
2023
27.589
≈ 5,58 mil €
10.831
≈ 2,19 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

53,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,38

Rotación de activos

1,15

Facturación por empleado

426 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RZ MOTORSPORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49084470. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RZ MOTORSPORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RZ MOTORSPORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RZ MOTORSPORT S.R.L., CUI 49084470, nr. Reg. Com. J2023004317354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RZ MOTORSPORT S.R.L. în 2025?

RZ MOTORSPORT S.R.L. (CUI 49084470) a avut o marjă de profit net de 53,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).