Volver a la búsqueda

LORINCZSOFT S.R.L.

Activa

LORINCZSOFT S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în sat Baciu, comuna Baciu, județul Cluj. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 274.876 lei și un profit net de 217.593 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 49004862 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #19158CAEN 6201 #8312

Información general

NombreLORINCZSOFT S.R.L.
CUI49004862
N.º de registroJ2023004539125
DirecciónLunii, 3, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Código CAEN principal6210
Códigos CAEN autorizados6210622063106391
Fecha de registro25/10/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

278 mil RON

vs 275 mil RON

≈ 55,2 mil €

Profit net (2025)

208 mil RON

vs 218 mil RON

≈ 41,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

208 mil RON

vs 218 mil RON

≈ 41,4 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
277.909
≈ 55,2 mil €
208.051
≈ 41,3 mil €
1
2024
274.876
≈ 55,3 mil €
217.593
≈ 43,7 mil €
1
2023
52.224
≈ 10,6 mil €
45.928
≈ 9,28 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

74,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

34,71

Rotación de activos

1,3

Facturación por empleado

278 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LORINCZSOFT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49004862. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LORINCZSOFT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LORINCZSOFT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LORINCZSOFT S.R.L., CUI 49004862, nr. Reg. Com. J2023004539125, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LORINCZSOFT S.R.L. în 2025?

LORINCZSOFT S.R.L. (CUI 49004862) a avut o marjă de profit net de 74,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).