Volver a la búsqueda

VENTOSURSAIL S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

VENTOSURSAIL S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 778.788 lei și un profit net de 488.150 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 48765253 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Timiș #7718CAEN 3012 #12

Información general

NombreVENTOSURSAIL S.R.L.
CUI48765253
N.º de registroJ2023003458359
DirecciónSfântul Iosif cel Nou de la Partoş, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal3012
Códigos CAEN autorizados301233154664
Fecha de registro12/09/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

779 mil RON

vs 302 mil RON

≈ 155 mil €

Profit net (2025)

488 mil RON

vs 168 mil RON

≈ 96,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

489 mil RON

vs 168 mil RON

≈ 97,1 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
778.788
≈ 155 mil €
488.150
≈ 96,9 mil €
1
2024
302.058
≈ 60,7 mil €
167.715
≈ 33,7 mil €
1
2023
107.373
≈ 21,7 mil €
74.425
≈ 15 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

62,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

5,16

Rotación de activos

1,29

Facturación por empleado

779 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-02-13—
2023-10-122024-11-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VENTOSURSAIL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48765253. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VENTOSURSAIL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VENTOSURSAIL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VENTOSURSAIL S.R.L., CUI 48765253, nr. Reg. Com. J2023003458359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VENTOSURSAIL S.R.L. în 2025?

VENTOSURSAIL S.R.L. (CUI 48765253) a avut o marjă de profit net de 62,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).