Volver a la búsqueda

RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 10.052.336 lei și un profit net de 1.134.299 lei cu 23 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 48722082 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #1083CAEN 6220 #101

Datos generales

NombreRED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L.
CUI48722082
N.º de registroJ2024000550350
DirecciónCONSILIUL EUROPEI, 2e, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6220
Fecha de registro08/02/2024
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
PHELAN KEITHadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

10,1 M RON

vs 8,79 M RON

≈ 2 M €

Profit net (2025)

1,13 M RON

vs 86,7 mil RON

≈ 225 mil €

Capitaluri proprii (2025)

3,72 M RON

vs 2,58 M RON

≈ 737 mil €

Angajați (2025)

23

2025

10,1 M RON

+14%față de 2024Profit net1,13 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20231,97 M RONProfit net: 194 mil RON
20248,79 M RONProfit net: 86,7 mil RON
202510,1 M RONProfit net: 1,13 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
10.052.336
≈ 2 M €
1.134.299
≈ 225 mil €
23
2024
8.787.963
≈ 1,77 M €
86.740
≈ 17,4 mil €
22
2023
1.966.076
≈ 397 mil €
194.332
≈ 39,3 mil €
19

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

11,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

30,5%

Ratio de liquidez corriente

1,66

Rotación de activos

0,9

Facturación por empleado

437 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-12-24—
2023-09-112024-03-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48722082. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L., CUI 48722082, nr. Reg. Com. J2024000550350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L. în 2025?

RED HAT SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 48722082) a avut o marjă de profit net de 11,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).