Volver a la búsqueda

INDENT GROUP S.R.L.

Activa

INDENT GROUP S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 455.479 lei și un profit net de 44.784 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 48662606 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #11615CAEN 8623 #3522

Datos generales

NombreINDENT GROUP S.R.L.
CUI48662606
N.º de registroJ2023003167356
DirecciónLT. OVIDIU BALEA, 3B, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8623
Códigos CAEN autorizados8621862286238690
Fecha de registro22/08/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CĂTUNA LAIALIadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

401 mil RON

vs 455 mil RON

≈ 79,7 mil €

Profit net (2025)

28,9 mil RON

vs 44,8 mil RON

≈ 5,74 mil €

Capitaluri proprii (2025)

69,2 mil RON

vs 39,8 mil RON

≈ 13,7 mil €

Angajați (2025)

1

2025

401 mil RON

-12%față de 2024Profit net28,9 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202344,3 mil RONProfit net: -5,16 mil RON
2024455 mil RONProfit net: 44,8 mil RON
2025401 mil RONProfit net: 28,9 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
401.310
≈ 79,7 mil €
28.932
≈ 5,74 mil €
1
2024
455.479
≈ 91,6 mil €
44.784
≈ 9 mil €
1
2023
44.251
≈ 8,95 mil €
-5157
≈ -1,04 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

7,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

41,8%

Ratio de liquidez corriente

1,12

Rotación de activos

1,02

Facturación por empleado

401 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INDENT GROUP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48662606. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INDENT GROUP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INDENT GROUP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INDENT GROUP S.R.L., CUI 48662606, nr. Reg. Com. J2023003167356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INDENT GROUP S.R.L. în 2025?

INDENT GROUP S.R.L. (CUI 48662606) a avut o marjă de profit net de 7,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).