Volver a la búsqueda

CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 995.103 lei și un profit net de 678.115 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 48403300 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #8076CAEN 6201 #1514

Información general

NombreCANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.
CUI48403300
N.º de registroJ12/2778/2023
DirecciónSiretului, 1, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Código CAEN principal6201
Códigos CAEN autorizados58296201620262036209631163126399
Fecha de registro28/06/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

995 mil RON

vs 576 mil RON

≈ 198 mil €

Profit net (2025)

678 mil RON

vs 385 mil RON

≈ 135 mil €

Capitaluri proprii (2025)

678 mil RON

vs 385 mil RON

≈ 135 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
995.103
≈ 198 mil €
678.115
≈ 135 mil €
1
2024
576.252
≈ 116 mil €
385.117
≈ 77,4 mil €
1
2023
296.858
≈ 60 mil €
229.707
≈ 46,4 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

68,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

12,92

Rotación de activos

1,37

Facturación por empleado

995 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48403300. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L., CUI 48403300, nr. Reg. Com. J12/2778/2023, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

CANDIN SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 48403300) a avut o marjă de profit net de 68,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).