Volver a la búsqueda

SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L.

Inactiva

SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.229.289 lei și un profit net de 1.108.307 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 48126497 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #9260CAEN 8211 #62

Datos generales

NombreSUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L.
CUI48126497
N.º de registroJ2023001797353
DirecciónBANU MĂRĂCINE, 20, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8210
Códigos CAEN autorizados702173208211
Fecha de registro09/05/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
TÓTH GERGŐadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Inactiva desde 2026-07-06

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

575 mil RON

vs 1,23 M RON

≈ 114 mil €

Profit net (2025)

501 mil RON

vs 1,11 M RON

≈ 99,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,13 M RON

vs 1,11 M RON

≈ 224 mil €

Angajați (2025)

1

2025

575 mil RON

-53%față de 2024Profit net501 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2023810 mil RONProfit net: 781 mil RON
20241,23 M RONProfit net: 1,11 M RON
2025575 mil RONProfit net: 501 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
574.566
≈ 114 mil €
500.921
≈ 99,4 mil €
1
2024
1.229.289
≈ 247 mil €
1.108.307
≈ 223 mil €
1
2023
810.385
≈ 164 mil €
781.495
≈ 158 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

87,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

44,4%

Ratio de liquidez corriente

113,77

Rotación de activos

0,5

Facturación por empleado

575 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-09-112026-07-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2023-07-012025-06-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48126497. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L., CUI 48126497, nr. Reg. Com. J2023001797353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

SUPPORTPRO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 48126497) a avut o marjă de profit net de 87,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).