Volver a la búsqueda

VENERGY S.R.L.

Activa

VENERGY S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 218.727 lei și un profit net de 149.396 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47692242 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17152CAEN 7112 #8601

Datos generales

NombreVENERGY S.R.L.
CUI47692242
N.º de registroJ2023000803350
DirecciónION IONESCU DE LA BRAD, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Fecha de registro23/02/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
VLAD BOGDANadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

219 mil RON

vs 192 mil RON

≈ 43,4 mil €

Profit net (2025)

149 mil RON

vs 124 mil RON

≈ 29,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

150 mil RON

vs 125 mil RON

≈ 29,7 mil €

Angajați (2025)

1

2025

219 mil RON

+14%față de 2024Profit net149 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2023192 mil RONProfit net: 143 mil RON
2024192 mil RONProfit net: 124 mil RON
2025219 mil RONProfit net: 149 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
218.727
≈ 43,4 mil €
149.396
≈ 29,7 mil €
1
2024
192.084
≈ 38,6 mil €
124.405
≈ 25 mil €
1
2023
191.779
≈ 38,8 mil €
142.948
≈ 28,9 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

68,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

4,53

Rotación de activos

1,14

Facturación por empleado

219 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VENERGY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47692242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VENERGY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VENERGY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VENERGY S.R.L., CUI 47692242, nr. Reg. Com. J2023000803350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VENERGY S.R.L. în 2025?

VENERGY S.R.L. (CUI 47692242) a avut o marjă de profit net de 68,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).