Volver a la búsqueda

VEST PACK S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

VEST PACK S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.811.474 lei și un profit net de 1.153.097 lei cu 6 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47684509 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4319CAEN 8292 #80

Datos generales

NombreVEST PACK S.R.L.
CUI47684509
N.º de registroJ35/793/2023
DirecciónPELICANI, 37, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8292
Fecha de registro22/02/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
ADAM MARIAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,81 M RON

vs 1,33 M RON

≈ 360 mil €

Profit net (2025)

1,15 M RON

vs 886 mil RON

≈ 229 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,51 M RON

vs 952 mil RON

≈ 299 mil €

Angajați (2025)

6

2025

1,81 M RON

+36%față de 2024Profit net1,15 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20231,88 M RONProfit net: 1,56 M RON
20241,33 M RONProfit net: 886 mil RON
20251,81 M RONProfit net: 1,15 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.811.474
≈ 360 mil €
1.153.097
≈ 229 mil €
6
2024
1.331.315
≈ 268 mil €
886.105
≈ 178 mil €
6
2023
1.880.982
≈ 380 mil €
1.564.635
≈ 316 mil €
5

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

63,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

76,5%

Ratio de liquidez corriente

-25,32

Rotación de activos

1,25

Facturación por empleado

302 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VEST PACK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47684509. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VEST PACK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VEST PACK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VEST PACK S.R.L., CUI 47684509, nr. Reg. Com. J35/793/2023, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VEST PACK S.R.L. în 2025?

VEST PACK S.R.L. (CUI 47684509) a avut o marjă de profit net de 63,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).