Volver a la búsqueda

ENDLESS HEALTH MB S.R.L.

Activa

ENDLESS HEALTH MB S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Stretea, comuna Dobra, județul Hunedoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 211.414 lei și un profit net de 51.419 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47606039 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #5412CAEN 8621 #1972

Datos generales

NombreENDLESS HEALTH MB S.R.L.
CUI47606039
N.º de registroJ20/163/2023
DirecciónSTRETEA, 1, Sat Stretea, Comuna Dobra, Hunedoara
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados86218690
Fecha de registro09/02/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

193 mil RON

vs 211 mil RON

≈ 38,4 mil €

Profit net (2025)

57,5 mil RON

vs 51,4 mil RON

≈ 11,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

153 mil RON

vs 96 mil RON

≈ 30,5 mil €

Angajați (2025)

0

2025

193 mil RON

-9%față de 2024Profit net57,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2023111 mil RONProfit net: 44,4 mil RON
2024211 mil RONProfit net: 51,4 mil RON
2025193 mil RONProfit net: 57,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
193.393
≈ 38,4 mil €
57.470
≈ 11,4 mil €
0
2024
211.414
≈ 42,5 mil €
51.419
≈ 10,3 mil €
1
2023
111.400
≈ 22,5 mil €
44.381
≈ 8,97 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

29,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

37,4%

Ratio de liquidez corriente

7,14

Rotación de activos

1,08

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDLESS HEALTH MB S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47606039. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDLESS HEALTH MB S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDLESS HEALTH MB S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDLESS HEALTH MB S.R.L., CUI 47606039, nr. Reg. Com. J20/163/2023, sediu Sat Stretea, Comuna Dobra, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDLESS HEALTH MB S.R.L. în 2025?

ENDLESS HEALTH MB S.R.L. (CUI 47606039) a avut o marjă de profit net de 29,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).