Volver a la búsqueda

IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L.

Activa

IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.307.031 lei și un profit net de 1.003.065 lei cu 7 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47473196 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #3588CAEN 8623 #604

Datos generales

NombreIMPLANTOLOGY CENTER S.R.L.
CUI47473196
N.º de registroJ2023000199358
DirecciónMEMORANDULUI, 16, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8623
Fecha de registro18/01/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BRATU CAMELIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,31 M RON

vs 2,24 M RON

≈ 458 mil €

Profit net (2025)

1 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 199 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,06 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 210 mil €

Angajați (2025)

7

2025

2,31 M RON

+3%față de 2024Profit net1 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20231,92 M RONProfit net: 1,27 M RON
20242,24 M RONProfit net: 1,19 M RON
20252,31 M RONProfit net: 1 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.307.031
≈ 458 mil €
1.003.065
≈ 199 mil €
7
2024
2.239.180
≈ 450 mil €
1.194.496
≈ 240 mil €
5
2023
1.916.027
≈ 387 mil €
1.274.242
≈ 258 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

43,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

94,7%

Ratio de liquidez corriente

3,51

Rotación de activos

1,62

Facturación por empleado

330 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47473196. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L., CUI 47473196, nr. Reg. Com. J2023000199358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L. în 2025?

IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L. (CUI 47473196) a avut o marjă de profit net de 43,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).