Volver a la búsqueda

SALI CHALET S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SALI CHALET S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Comuna Băişoara, județul Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 735.012 lei și un profit net de 442.073 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47399189 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #10399CAEN 5590 #330

Información general

NombreSALI CHALET S.R.L.
CUI47399189
N.º de registroJ2023000011126
DirecciónMUNTELE BĂIŞORII, 326F1, Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj
Código CAEN principal5590
Códigos CAEN autorizados55205590561156306820772193199329
Fecha de registro04/01/2023
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

668 mil RON

vs 735 mil RON

≈ 133 mil €

Profit net (2025)

229 mil RON

vs 442 mil RON

≈ 45,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

229 mil RON

vs 442 mil RON

≈ 45,4 mil €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
667.854
≈ 133 mil €
228.511
≈ 45,4 mil €
3
2024
735.012
≈ 148 mil €
442.073
≈ 88,9 mil €
1
2023
464.321
≈ 93,9 mil €
341.289
≈ 69 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

34,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,48

Rotación de activos

1,23

Facturación por empleado

223 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALI CHALET S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47399189. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALI CHALET S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALI CHALET S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALI CHALET S.R.L., CUI 47399189, nr. Reg. Com. J2023000011126, sediu Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALI CHALET S.R.L. în 2025?

SALI CHALET S.R.L. (CUI 47399189) a avut o marjă de profit net de 34,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).