Volver a la búsqueda

INTENSE POWER ENERGY S.R.L.

Activa

INTENSE POWER ENERGY S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 47.740 lei, iar profitul net a fost de 47.319 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47370867 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #25813CAEN 3511 #521

Datos generales

NombreINTENSE POWER ENERGY S.R.L.
CUI47370867
N.º de registroJ35/5807/2022
DirecciónPetru Păcurariu, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal3511
Códigos CAEN autorizados3511351235133514
Fecha de registro23/12/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

56,9 mil RON

vs 47,7 mil RON

≈ 11,3 mil €

Profit net (2025)

44,3 mil RON

vs 47,3 mil RON

≈ 8,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

60,7 mil RON

vs 16,3 mil RON

≈ 12 mil €

Angajați (2025)

—

2025

56,9 mil RON

+19%față de 2024Profit net44,3 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20221 mil RONProfit net: 971 RON
2023185 mil RONProfit net: 160 mil RON
202447,7 mil RONProfit net: 47,3 mil RON
202556,9 mil RONProfit net: 44,3 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
56.900
≈ 11,3 mil €
44.326
≈ 8,8 mil €
—
2024
47.740
≈ 9,6 mil €
47.319
≈ 9,51 mil €
—
2023
185.000
≈ 37,4 mil €
159.837
≈ 32,3 mil €
—
2022
1000
≈ 203 €
971
≈ 197 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

77,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

73,1%

Ratio de liquidez corriente

6,39

Rotación de activos

0,79

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTENSE POWER ENERGY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47370867. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTENSE POWER ENERGY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTENSE POWER ENERGY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INTENSE POWER ENERGY S.R.L., CUI 47370867, nr. Reg. Com. J35/5807/2022, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTENSE POWER ENERGY S.R.L. în 2025?

INTENSE POWER ENERGY S.R.L. (CUI 47370867) a avut o marjă de profit net de 77,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).