Volver a la búsqueda

NMR IATAN SALES S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

NMR IATAN SALES S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.455.885 lei și un profit net de 969.379 lei cu 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47308601 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Teleorman #1081CAEN 4618 #287

Información general

NombreNMR IATAN SALES S.R.L.
CUI47308601
N.º de registroJ2022024337403
DirecciónÎnfrățirii, 10, Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman
Código CAEN principal4618
Fecha de registro14/12/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,46 M RON

vs 1,09 M RON

≈ 289 mil €

Profit net (2025)

969 mil RON

vs 665 mil RON

≈ 192 mil €

Capitaluri proprii (2025)

970 mil RON

vs 665 mil RON

≈ 193 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.455.885
≈ 289 mil €
969.379
≈ 192 mil €
1
2024
1.086.417
≈ 218 mil €
664.584
≈ 134 mil €
1
2023
811.370
≈ 164 mil €
488.164
≈ 98,7 mil €
1
2022
—
-2237
≈ -454 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

66,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

4,08

Rotación de activos

1,2

Facturación por empleado

1,46 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NMR IATAN SALES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47308601. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NMR IATAN SALES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NMR IATAN SALES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NMR IATAN SALES S.R.L., CUI 47308601, nr. Reg. Com. J2022024337403, sediu Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NMR IATAN SALES S.R.L. în 2025?

NMR IATAN SALES S.R.L. (CUI 47308601) a avut o marjă de profit net de 66,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).