Volver a la búsqueda

INTENS LOGISTIC S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

INTENS LOGISTIC S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.259.101 lei și un profit net de 709.452 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 47283663 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #2215CAEN 4941 #3195

Datos generales

NombreINTENS LOGISTIC S.R.L.
CUI47283663
N.º de registroJ2022005603352
DirecciónGAVRIL MUSICESCU, 171, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4941
Códigos CAEN autorizados49415226
Fecha de registro08/12/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,26 M RON

vs 1,95 M RON

≈ 845 mil €

Profit net (2025)

709 mil RON

vs 391 mil RON

≈ 141 mil €

Capitaluri proprii (2025)

710 mil RON

vs 473 mil RON

≈ 141 mil €

Angajați (2025)

1

2025

4,26 M RON

+119%față de 2024Profit net709 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1,39 mil RON
20231,11 M RONProfit net: 340 mil RON
20241,95 M RONProfit net: 391 mil RON
20254,26 M RONProfit net: 709 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.259.101
≈ 845 mil €
709.452
≈ 141 mil €
1
2024
1.948.822
≈ 392 mil €
391.216
≈ 78,6 mil €
1
2023
1.113.481
≈ 225 mil €
340.262
≈ 68,8 mil €
1
2022
—
-1391
≈ -282 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

16,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

2,43

Rotación de activos

3,66

Facturación por empleado

4,26 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTENS LOGISTIC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47283663. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTENS LOGISTIC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTENS LOGISTIC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INTENS LOGISTIC S.R.L., CUI 47283663, nr. Reg. Com. J2022005603352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTENS LOGISTIC S.R.L. în 2025?

INTENS LOGISTIC S.R.L. (CUI 47283663) a avut o marjă de profit net de 16,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).