Volver a la búsqueda

RIC IT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

RIC IT S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 602.882 lei și un profit net de 357.815 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46963971 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #12279CAEN 6210 #3938

Datos generales

NombreRIC IT S.R.L.
CUI46963971
N.º de registroJ2022004712352
DirecciónSIMION BĂRNUŢIU, 79, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Códigos CAEN autorizados621062906392
Fecha de registro05/10/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
RANCOV IOSIF-PETRUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

378 mil RON

vs 603 mil RON

≈ 75 mil €

Profit net (2025)

226 mil RON

vs 358 mil RON

≈ 44,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

226 mil RON

vs 520 mil RON

≈ 44,8 mil €

Angajați (2025)

1

2025

378 mil RON

-37%față de 2024Profit net226 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202224,7 mil RONProfit net: 22,6 mil RON
2023553 mil RONProfit net: 474 mil RON
2024603 mil RONProfit net: 358 mil RON
2025378 mil RONProfit net: 226 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
377.998
≈ 75 mil €
225.634
≈ 44,8 mil €
1
2024
602.882
≈ 121 mil €
357.815
≈ 71,9 mil €
1
2023
552.556
≈ 112 mil €
473.810
≈ 95,8 mil €
1
2022
24.737
≈ 5,02 mil €
22.624
≈ 4,59 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,24

Rotación de activos

1,11

Facturación por empleado

378 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RIC IT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46963971. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIC IT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RIC IT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RIC IT S.R.L., CUI 46963971, nr. Reg. Com. J2022004712352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RIC IT S.R.L. în 2025?

RIC IT S.R.L. (CUI 46963971) a avut o marjă de profit net de 59,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).