Volver a la búsqueda

CONCLOUD ROMANIA S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CONCLOUD ROMANIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 450.308 lei și un profit net de 311.040 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46951667 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10757CAEN 6210 #3157

Datos generales

NombreCONCLOUD ROMANIA S.R.L.
CUI46951667
N.º de registroJ2022004682358
DirecciónCIRCUMVALAŢIUNII, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro03/10/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

458 mil RON

vs 450 mil RON

≈ 90,8 mil €

Profit net (2025)

326 mil RON

vs 311 mil RON

≈ 64,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

381 mil RON

vs 511 mil RON

≈ 75,6 mil €

Angajați (2025)

1

2025

458 mil RON

+2%față de 2024Profit net326 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202266,3 mil RONProfit net: 53,1 mil RON
2023402 mil RONProfit net: 263 mil RON
2024450 mil RONProfit net: 311 mil RON
2025458 mil RONProfit net: 326 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
457.603
≈ 90,8 mil €
326.435
≈ 64,8 mil €
1
2024
450.308
≈ 90,5 mil €
311.040
≈ 62,5 mil €
1
2023
401.870
≈ 81,2 mil €
263.342
≈ 53,2 mil €
1
2022
66.254
≈ 13,4 mil €
53.110
≈ 10,8 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

71,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

85,6%

Ratio de liquidez corriente

27,46

Rotación de activos

1,16

Facturación por empleado

458 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONCLOUD ROMANIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46951667. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONCLOUD ROMANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONCLOUD ROMANIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONCLOUD ROMANIA S.R.L., CUI 46951667, nr. Reg. Com. J2022004682358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONCLOUD ROMANIA S.R.L. în 2025?

CONCLOUD ROMANIA S.R.L. (CUI 46951667) a avut o marjă de profit net de 71,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).