Volver a la búsqueda

UP IN THE SKY S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

UP IN THE SKY S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.259.115 lei și un profit net de 263.108 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46932142 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: București #18868CAEN 9329 #151

Datos generales

NombreUP IN THE SKY S.R.L.
CUI46932142
N.º de registroJ2022019436407
DirecciónVITAN, 233, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Código CAEN principal9329
Códigos CAEN autorizados56115621562288919329
Fecha de registro29/09/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
ŢEPOR MĂDĂLINadministrator
ŢEPOR ELENA-RALUCAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,26 M RON

vs 1,01 M RON

≈ 448 mil €

Profit net (2025)

263 mil RON

vs 217 mil RON

≈ 52,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

197 mil RON

vs -65,7 mil RON

≈ 39,2 mil €

Angajați (2025)

1

2025

2,26 M RON

+125%față de 2024Profit net263 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -214 mil RON
2023Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -69,1 mil RON
20241,01 M RONProfit net: 217 mil RON
20252,26 M RONProfit net: 263 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.259.115
≈ 448 mil €
263.108
≈ 52,2 mil €
1
2024
1.005.352
≈ 202 mil €
216.996
≈ 43,6 mil €
1
2023
—
-69.091
≈ -14 mil €
1
2022
—
-213.804
≈ -43,4 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

11,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

133,3%

Ratio de liquidez corriente

0,2

Rotación de activos

1,06

Facturación por empleado

2,26 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UP IN THE SKY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46932142. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UP IN THE SKY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UP IN THE SKY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea UP IN THE SKY S.R.L., CUI 46932142, nr. Reg. Com. J2022019436407, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UP IN THE SKY S.R.L. în 2025?

UP IN THE SKY S.R.L. (CUI 46932142) a avut o marjă de profit net de 11,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).