Volver a la búsqueda

MM CELER LOGISTICS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

MM CELER LOGISTICS S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.013.375 lei și un profit net de 177.720 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46456090 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #2932CAEN 4941 #4320

Datos generales

NombreMM CELER LOGISTICS S.R.L.
CUI46456090
N.º de registroJ2022003201354
DirecciónVIORELELOR, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4941
Códigos CAEN autorizados49324939494149425229
Fecha de registro12/07/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MĂRINICĂ VIORICAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,01 M RON

vs 1,98 M RON

≈ 598 mil €

Profit net (2025)

178 mil RON

vs 32,2 mil RON

≈ 35,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

348 mil RON

vs 167 mil RON

≈ 69,1 mil €

Angajați (2025)

5

2025

3,01 M RON

+52%față de 2024Profit net178 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022284 mil RONProfit net: 40,3 mil RON
20231,4 M RONProfit net: 49,4 mil RON
20241,98 M RONProfit net: 32,2 mil RON
20253,01 M RONProfit net: 178 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.013.375
≈ 598 mil €
177.720
≈ 35,3 mil €
5
2024
1.982.469
≈ 399 mil €
32.195
≈ 6,47 mil €
3
2023
1.403.820
≈ 284 mil €
49.382
≈ 9,98 mil €
2
2022
284.428
≈ 57,7 mil €
40.321
≈ 8,18 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

5,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

51%

Ratio de liquidez corriente

0,42

Rotación de activos

1,95

Facturación por empleado

603 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MM CELER LOGISTICS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46456090. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MM CELER LOGISTICS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MM CELER LOGISTICS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MM CELER LOGISTICS S.R.L., CUI 46456090, nr. Reg. Com. J2022003201354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MM CELER LOGISTICS S.R.L. în 2025?

MM CELER LOGISTICS S.R.L. (CUI 46456090) a avut o marjă de profit net de 5,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).