Volver a la búsqueda

RE ANALYTICS SPARK S.R.L.

Inactiva

RE ANALYTICS SPARK S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6210 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 550.445 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46310174 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #12953CAEN 6210 #4256

Datos generales

NombreRE ANALYTICS SPARK S.R.L.
CUI46310174
N.º de registroJ2022002738358
DirecciónARMONIEI, 23A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro16/06/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BACIU MARIANadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Inactiva desde 2026-08-04

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

349 mil RON

vs 550 mil RON

≈ 69,3 mil €

Profit net (2025)

271 mil RON

vs 418 mil RON

≈ 53,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

271 mil RON

vs 418 mil RON

≈ 53,8 mil €

Angajați (2025)

1

2025

349 mil RON

-37%față de 2024Profit net271 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202253,5 mil RONProfit net: 34,2 mil RON
2023596 mil RONProfit net: 459 mil RON
2024550 mil RONProfit net: 418 mil RON
2025349 mil RONProfit net: 271 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
349.226
≈ 69,3 mil €
271.061
≈ 53,8 mil €
1
2024
550.445
≈ 111 mil €
417.703
≈ 84 mil €
1
2023
596.195
≈ 121 mil €
458.917
≈ 92,8 mil €
1
2022
53.469
≈ 10,8 mil €
34.177
≈ 6,93 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

77,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

41,5

Rotación de activos

1,26

Facturación por empleado

349 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-08-012026-08-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RE ANALYTICS SPARK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46310174. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RE ANALYTICS SPARK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RE ANALYTICS SPARK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RE ANALYTICS SPARK S.R.L., CUI 46310174, nr. Reg. Com. J2022002738358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RE ANALYTICS SPARK S.R.L. în 2025?

RE ANALYTICS SPARK S.R.L. (CUI 46310174) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).