Volver a la búsqueda

PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 707.110 lei și un profit net de 615.084 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46299793 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #11309CAEN 6210 #3491

Datos generales

NombrePRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L.
CUI46299793
N.º de registroJ2022002688352
DirecciónMAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU, 37, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro15/06/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MĂRGINEAN VALENTINadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

421 mil RON

vs 707 mil RON

≈ 83,6 mil €

Profit net (2025)

320 mil RON

vs 615 mil RON

≈ 63,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

320 mil RON

vs 615 mil RON

≈ 63,5 mil €

Angajați (2025)

1

2025

421 mil RON

-40%față de 2024Profit net320 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022281 mil RONProfit net: 272 mil RON
2023495 mil RONProfit net: 439 mil RON
2024707 mil RONProfit net: 615 mil RON
2025421 mil RONProfit net: 320 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
421.409
≈ 83,6 mil €
319.767
≈ 63,5 mil €
1
2024
707.110
≈ 142 mil €
615.084
≈ 124 mil €
—
2023
494.563
≈ 100 mil €
438.855
≈ 88,7 mil €
1
2022
281.378
≈ 57,1 mil €
271.959
≈ 55,1 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

75,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,82

Rotación de activos

0,86

Facturación por empleado

421 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46299793. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L., CUI 46299793, nr. Reg. Com. J2022002688352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46299793) a avut o marjă de profit net de 75,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).