Volver a la búsqueda

DHAMANY C8 S.R.L.

Inactiva

DHAMANY C8 S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 200.863 lei și un profit net de 49.349 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46293987 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #21734CAEN 6832 #1883

Datos generales

NombreDHAMANY C8 S.R.L.
CUI46293987
N.º de registroJ2022002673356
DirecciónGHEORGHE DOJA, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6832
Fecha de registro14/06/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
STANOIE CLAUDIU-DANadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Inactiva desde 2023-03-24

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

120 mil RON

vs 201 mil RON

≈ 23,8 mil €

Profit net (2025)

41,5 mil RON

vs 49,3 mil RON

≈ 8,24 mil €

Capitaluri proprii (2025)

174 mil RON

vs 132 mil RON

≈ 34,5 mil €

Angajați (2025)

—

2025

120 mil RON

-40%față de 2024Profit net41,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202349,5 mil RONProfit net: 41,4 mil RON
2024201 mil RONProfit net: 49,3 mil RON
2025120 mil RONProfit net: 41,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
119.927
≈ 23,8 mil €
41.496
≈ 8,24 mil €
—
2024
200.863
≈ 40,4 mil €
49.349
≈ 9,92 mil €
2
2023
49.528
≈ 10 mil €
41.356
≈ 8,36 mil €
—
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

34,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

23,9%

Ratio de liquidez corriente

17,1

Rotación de activos

0,65

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DHAMANY C8 S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46293987. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DHAMANY C8 S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DHAMANY C8 S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DHAMANY C8 S.R.L., CUI 46293987, nr. Reg. Com. J2022002673356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DHAMANY C8 S.R.L. în 2025?

DHAMANY C8 S.R.L. (CUI 46293987) a avut o marjă de profit net de 34,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).