Volver a la búsqueda

F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L.

Activa

F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8121 pentru activități generale de curățenie a clădirilor.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46287802 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #21254CAEN 8121 #2287

Datos generales

NombreF&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L.
CUI46287802
N.º de registroJ2022002661353
DirecciónSUBOLEASA, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8121
Fecha de registro10/06/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

129 mil RON

vs 35,7 mil RON

≈ 25,6 mil €

Profit net (2025)

33,4 mil RON

vs 59,8 mil RON

≈ 6,63 mil €

Capitaluri proprii (2025)

120 mil RON

vs 86,7 mil RON

≈ 23,8 mil €

Angajați (2025)

1

2025

129 mil RON

+261%față de 2024Profit net33,4 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20226 mil RONProfit net: 242 RON
202394,7 mil RONProfit net: 26,5 mil RON
202435,7 mil RONProfit net: 59,8 mil RON
2025129 mil RONProfit net: 33,4 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
128.824
≈ 25,6 mil €
33.423
≈ 6,63 mil €
1
2024
35.683
≈ 7,17 mil €
59.753
≈ 12 mil €
1
2023
94.693
≈ 19,1 mil €
26.509
≈ 5,36 mil €
0
2022
6000
≈ 1,22 mil €
242
≈ 49,1 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 13 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

27,8%

Ratio de liquidez corriente

1,84

Rotación de activos

0,58

Facturación por empleado

129 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46287802. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L., CUI 46287802, nr. Reg. Com. J2022002661353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L. în 2025?

F&M PROASPĂT ȘI CURAT S.R.L. (CUI 46287802) a avut o marjă de profit net de 25,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).