Volver a la búsqueda

BEAMREACH CLOUD S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

BEAMREACH CLOUD S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.197.030 lei și profitul net a fost de 1.008.199 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46211669 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #5819CAEN 6210 #1192

Datos generales

NombreBEAMREACH CLOUD S.R.L.
CUI46211669
N.º de registroJ2023001358356
DirecciónVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro30/03/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
DUBOVSKAIA OLESIAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,2 M RON

vs 1,08 M RON

≈ 238 mil €

Profit net (2025)

1,01 M RON

vs 964 mil RON

≈ 200 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,15 M RON

vs 965 mil RON

≈ 228 mil €

Angajați (2025)

0

2025

1,2 M RON

+11%față de 2024Profit net1,01 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022242 mil RONProfit net: 218 mil RON
2023562 mil RONProfit net: 346 mil RON
20241,08 M RONProfit net: 964 mil RON
20251,2 M RONProfit net: 1,01 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.197.030
≈ 238 mil €
1.008.199
≈ 200 mil €
0
2024
1.082.917
≈ 218 mil €
963.917
≈ 194 mil €
0
2023
562.324
≈ 114 mil €
345.977
≈ 69,9 mil €
0
2022
241.997
≈ 49,1 mil €
217.801
≈ 44,2 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

84,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

87,9%

Ratio de liquidez corriente

35,81

Rotación de activos

1,01

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BEAMREACH CLOUD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46211669. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BEAMREACH CLOUD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BEAMREACH CLOUD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BEAMREACH CLOUD S.R.L., CUI 46211669, nr. Reg. Com. J2023001358356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BEAMREACH CLOUD S.R.L. în 2025?

BEAMREACH CLOUD S.R.L. (CUI 46211669) a avut o marjă de profit net de 84,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).