Volver a la búsqueda

CEN-HARCOVER TRAF S.R.L.

Activa

CEN-HARCOVER TRAF S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 157.119 lei și un profit net de 38.539 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46164621 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19813CAEN 4933 #860

Datos generales

NombreCEN-HARCOVER TRAF S.R.L.
CUI46164621
N.º de registroJ2022002248354
DirecciónLABIRINT, 18, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4933
Códigos CAEN autorizados493249334941494252217711
Fecha de registro20/05/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

157 mil RON

vs 8,43 mil RON

≈ 31,2 mil €

Profit net (2025)

38,5 mil RON

vs -11,1 mil RON

≈ 7,65 mil €

Capitaluri proprii (2025)

26,8 mil RON

vs -11,7 mil RON

≈ 5,32 mil €

Angajați (2025)

1

2025

157 mil RON

+1764%față de 2024Profit net38,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -747 RON
202313,5 mil RONProfit net: -99 RON
20248,43 mil RONProfit net: -11,1 mil RON
2025157 mil RONProfit net: 38,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
157.119
≈ 31,2 mil €
38.539
≈ 7,65 mil €
1
2024
8431
≈ 1,69 mil €
-11.085
≈ -2,23 mil €
—
2023
13.538
≈ 2,74 mil €
-99
≈ -20 €
—
2022
—
-747
≈ -151 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

24,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

143,8%

Ratio de liquidez corriente

0,24

Rotación de activos

0,92

Facturación por empleado

157 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-04-052024-10-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CEN-HARCOVER TRAF S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46164621. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CEN-HARCOVER TRAF S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CEN-HARCOVER TRAF S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CEN-HARCOVER TRAF S.R.L., CUI 46164621, nr. Reg. Com. J2022002248354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CEN-HARCOVER TRAF S.R.L. în 2025?

CEN-HARCOVER TRAF S.R.L. (CUI 46164621) a avut o marjă de profit net de 24,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).